Uspješan start u Pekingu, Petra Martić prošla u drugo kolo

Petar Jenjić • ponedjeljak, 01.10.2018.

Prvo kolo Pekinga uspješno je odradila Petra Martić koja je u dva seta bila bolja od Čehinje Barbore Strycove...

Petra Martić uspješno je odradila prvo kolo na WTA turniru koji se igra u Pekingu. Hrvatska tenisačica do pobjede je stigla u dva seta protiv Barbore Strycove, završilo je 6:2, 6:3.

Današnji meč trajao je sat i 23 minute, a u četvrtom međusobnom dvoboju Martić je stigla do treće pobjede. Nastavak turnira donosi bolju iz dvoboja Belinda Benčić - Caroline Wozniacki.

Nakon nekoliko izjednačenih uvodnih gemova, Martić dolazi do čak tri uzastopna breaka. Iako je jednom izgubila i svoj servis, nije imala problema zaključiti set u svoju korist.

Drugi je set bio prilično izjednačeniji, a vidjeli smo tek jednu break loptu i to onu hrvatske tenisačice. Martić je pri vodstvu 4:3 iskoristila svoju šansu, a zatim i ukupno treću meč loptu.