BSK Bijelo Brdo 2:1 Šibenik
Šibenik

Šibenik ipak pokleknuo u sedmom kolu, Bijelo Brdo stiglo do pobjede

Petar Jenjić • nedjelja, 07.10.2018.

U posljednjem susretu sedmog kola Druge HNL nogometaši Bijelog Brda stigli su do druge pobjede u sezoni, na domaćem terenu nanijeli su Šibeniku prvi poraz u sezoni...

Drugu pobjedu ove sezone upisala je momčad Bijelog Brda koja je na domaćem terenu s 2:1 bila bolja od Šibenika i tako mu nanijela prvi poraz u sezoni, nakon tri pobjede i tri remija. Ovim slavljem domaćin je izašao izvan zone ispadanja.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio izjednačen, a obje momčadi postigle su po jedan pogodak. Poveli su domaćini u osmoj minuti preko Mateja Jakšića, da bi u 40. minuti izjednačenje Šibeniku donio Josip Maleš.

Ipak, u nastavku susreta Bijelo Brdo ipak je uspjelo doći do pobjede, za sva tri boda zabio je Miran Horvat u 74. minuti.