Zadar 2:0 Kustošija
Kustošija

Zadar u Stanovima do nove pobjede za potvrdu odlične forme

Branimir Korać • nedjelja, 14.10.2018.

Nogometaši Zadra nastavili su seriju sjajnih rezultata pobjedom u Stanovima protiv Kustošije. Ovo im je četvrta pobjeda u zadnjih pet kola i samo su na bod zaostatka za vodećim trijom...

Zadar je nakon lošeg ulaska u sezonu podignuo formu i zaigrao puno bolje te je u zadnjih pet kola upisao četiri pobjede i samo jedan remi.

Nova pobjeda stigla je u Stanovima protiv Kustošije koja je svladana s 2:0 golovima u drugom poluvremenu gdje su za razliku od prvog poluvremena ipak znali iskoristiti ukazane prilike. U prvom dijelu domaćin je dosta toga promašio što Kustošija na njegovu sreću nije uspjela kazniti.

U 50. minuti Vlatko Blažević doveo je Zadar u vodstvo nakon dobrog ubačaja Majića s desne strane i domaćin je stigao do zasluženog vodstva.

Nastavili su Zadrani s boljom igrom i došli do povećanja vodstva u 77. minuti pogotkom asistenta kod prvog gola Josipa Majića.

Kustošija je na kraju mogla biti zadovoljna ovim rezultatom jer uz malo veću preciznost Zadrani su mogli rezultatski uvjerljivije poraziti goste.