Cibona pregazila Bosco za ostanak na stopostotnom učinku

Petar Jenjić • srijeda, 24.10.2018.

Košarkaši Cibone nisu imali prevelikih problema u trećem kolu HT Premijer lige protiv Bosca kojeg su porazili s okruglih 40 razlike, završilo je 107:67...

Bosco nije bio prevelika prepreka Ciboni u sklopu trećeg kola HT Premijer lige. Vukovi su u gostućoj utakmici stigli do pobjede rezultatom 107:67. Novom pobjedom Cibona je ostala na stopostotnom učinku, dok Bosco i dalje čeka na prvu pobjedu.

Sve osim prve četvrtine bila je jednosmjerna ulica. Nakon prvih deset minuta Cibona je imala tri koša viška (26:23), a do kraja prvog poluvremena razlika je narasla na +22. Vukovi su prvo poluvrijeme zaključili s prednošću 55:33 koju su bez većih problema održavali do samog kraja.

Najučinkovitiji u pobjedničkim redovia bio je Karlo Uljarević s 18 poena i osam asistencija, Johndre Jefferson dodao je 15 koševa, a Nik Slavica 13 poena.

Bosco je predvodio Jan Palokaj s 20 poena, dok je David Scott Chavlovich Jr. dodao 11 koševa i šest asistencija.