SEHA liga, 13. kolo, 17.12.2018, 17:15 h
Steaua 30:34 Vardar Skoplje
Vardar Skoplje

Vardar uz četiri gola Karačića do pobjede u Bukureštu

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 17.12.2018.

U 13. kolu SEHA lige Vardar je gostovao u Bukureštu kod Steaue i stigao do očekivane pobjede. Iako u oslabljenom sastavu bez nekolicine igrača, nije imao problema na ovom gostovanju...

Vardar je nastavio bilježiti pobjede u regionalnoj ligi te je očekivano nadigrao u gostima Steauu s 34:30. Pobjeda je trebala biti i uvjerljivija, ali u drugom dijelu gosti su podigli nogu s gasa i Steaua je smanjila visok zaostatak.

Već u prvom poluvremenu bilo je očito tko će uzeti bodove, serijom od šest uzastopnih golova Vardar je pobjegao na 5:15 i za samo 20 minura odlučio pobjednika.

Steaua nije imala šanse za povratak u utakmicu, razlika u kvaliteti i sama razlika u rezultatu nisu to dopustili. Na poluvremenu je na semaforu stajalo 10:21, u drugih 30 minuta Rumunji su smanjili zaostatak na konačnih 30:34 i upisali poraz koje ipak ljepše izgleda.

Najraspoloženiji kod Vardara bili su Martin Popovski s deset zgoditaka i Dmitrij Kiseljev s devet. Igor Karačić postigao je četiri gola iz deset pokušaja.

U sastavu domaćina po pet zgoditaka postigli su Razvan Rapciuga i Krsto Milošević.