Borna Gojo izgubio od mladog Amerikanca u četvrtfinalu turnira u Clevelandu

Mihaela Bradovski • petak, 01.02.2019.

Borna Gojo nije uspio proći u polufinale Challengera u Clevelandu. Gojo je za protivnika imao domaćeg igrača Maximea Cressyja koji ga je svladao u dva seta...

Borna Gojo propustio je veliku priliku za prolaz u polufinale Challengera u Clevelandu. Za protivnika je imao Maximea Cressyja, Amerikanca koji nije bio niti među 500 najboljih na ATP ljestvici uoči turnira, ali Cressy je izdominirao susretom i odnio pobjedu.

Za pobjedu je trebao manje od sat vremena, slavio je u dva seta sa 6:4, 6:2 bez ikakve prave šanse da meč odvede na svoju stranu. Cressy nije dopustio hrvatskom tenisaču nijednu break loptu u cijelom meču i na kraju ga je svladao bez ikakvih problema.

Cressy je i u drugom kolu u dva seta svladao Ekvadorca Escobara, bez izgubljenog seta prošao je i Tima Smyczeka, a sada je svladao i hrvatskog tenisača.

U polufinalu igrat će protiv boljeg iz meča između Davida Girona i Jareda Hiltzika.