Viktor Galović u tri seta do drugog kola Challengera u Bergamu

Branimir Korać • ponedjeljak, 18.02.2019.

Hrvatski tenisač Viktor Galović prošao je u drugo kolo Challengera u Bergamu. Prvi protivnik bio mu je Talijan s pozivnicom Giulio Zeppieri...

Viktor Galović trebao je tri seta, ali je ipak stigao do očekivane pobjede protiv Giulija Zeppierija. Galović je slavio s 4:6, 6:3, 6:4 za nešto više od sat i pol igre i tako izborio drugo kolo.

17-godišnji Talijan Zeppieri u glavni ždrijeb ušao je s pozivnicom organizatora i stvorio dosta problema Galoviću, ali nije ga uspio svladati.

Zeppieri je uzeo prvi set sa 6:4 i uhvatio Galovića na spavanju, ali je u nastavku susreta hrvatski tenisač dominirao, nije više dopustio Zeppieriju nijednu break priliku i prošao je u drugo kolo.

Tamo ga čeka osmi nositelj Daniel Brands koji je bio slobodan u prvom kolu.