Bundesliga, 26. kolo, 17.03.2019, 15:30 h
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt 1:0 Nürnberg
Nürnberg

Dobra vijest za Zlatka Dalića: Ante Rebić odradio zadnjih 15 minuta protiv Nürnberga

Mihaela Bradovski • nedjelja, 17.03.2019.

Nakon što je zbog ozljede propustio oba dvoboja protiv milanskog Intera, Ante Rebić vratio se na travnjak. Neposredno prije reprezentativnog okupljanja sudjelovao je u pobjedi Eintrachta protiv Nürnberga...

Eintracht je u Frankfurtu slavio protiv Nürnberga s 1:0, važna je to vijest za navijače domaćina, ali za nas je najvažnija činjenica da je minutažu dobio i Ante Rebić.

Problem s koljenom držao ga je van travnjaka posljednja dva tjedna i bilo je upitno hoće li se oporaviti u potpunosti za Azerbajdžan i Mađarsku, no svakako je ohrabrujuće da je mogao ovdje nastupiti.

Rebić je ušao u igru u 76. minuti umjesto Luke Jovića, a u završnici susreta nije mu priznat pogodak zbog zaleđa.

Inače domaćin je slavio pogotkom Martina Hintereggera, iako Eintracht ima jedan od najboljih napada lige, tri boda donio mu je branič.

Trebao je domaćin i uvjerljivije slaviti, ali realizacija u ovom susretu nije bila dobra i morao se zadovoljiti s ovih 1:0. Kod gostiju Ivo Iličević nije ušao u igru.