Škrljevo u zadnjih deset minuta pregazilo Cedevitu, Uljarević nije mogao promašiti

Branimir Korać • nedjelja, 17.03.2019.

U zadnjem susretu 17. kola Cedevita je upisala sedmi ovosezonski poraz. U gostima kod Škrljeva poražena je 79:61...

Do kraja regularnog dijela sezone u HT Premijer ligi očekuje nas žestoka bitka za pozicije koje vose u doigravanje. Prvih osam prolazi u četvrtfinale, a osmoplasirani ima omjer u ovom trnutku kao i pretposljednji na ljestvici.

U tom društvu s omjerom 7-10 nalazi se i Škrljevo nakon što je svladalo Cedevitu sa 79:61. U Cedeviti se ne uzbuđuju previše zbog ovih poraza, kada krene doigravanje sasvim drugi igrači bit će na parketu i tu će Cedeviti biti apsolutno svejedno protiv koga igra.

U Mavrincima je izgubila od Škrljeva sa 79:61 u susretu koji je bio potpuno izjednačen do posljednje četvrtine koja je otišla na stranu domaćina s visokih 28:10.

Tih 18 razlike ujedno je bilo i najviše vodstvo Škrljeva na susretu u ovoj vrlo važnoj pobjedi za momčad pod vodstvom Damira Rajkovića.

Šuterski savršen bio je Karlo Uljarević koji je ubacio 19 poena uz tricu 5/5 i slobodna bacanja 4/4 dok je David Ušić dodao 15 poena i sedam skokova.

U Cedevitinoj momčadi Darko Bajo ubacio je 15 poena uz sedam skokova, a Antonio Jordano dodao je 13 poena.