Pavić i Oswald u produženom tie-breaku ostali bez finala Münchena

Petar Jenjić • petak, 03.05.2019.

Mate Pavić nije se uspio plasirati u finale ATP turnira u Münchenu u paru s Philippom Oswaldom, bolji su od njih bili Marcelo Demoliner i Divij Sharan...

Na ATP turniru u Münchenu Mate Pavić nastupao je s Austrijancem Philippom Oswaldom s kojim je stigao do polufinala. Ipak, dalje od toga nije išlo.

Bolji su od hrvatsko-austrijske kombinacije bili Marcelo Demoliner i Divij Sharan sa 6:3, 3:6, 10:4 nakon sat i 19 minuta igre.

Odmah na početku meča Demoliner i Sharan stigli su do breaka i vodstva od 3:0, a do kraja seta spasili su dvije break šanse protivnika. U drugom setu, na gotovo identičan način, uzvraćaju Oswald i Pavić te tako uspijevaju izboriti produženi tie-break.

Međutim, u trećem setu nisu imali previše šanse. Njihovi su protivnici u potpunosti dominirali, poveli su s čak 9:1 te iskoristili ukupno četvrtu meč loptu.