La Liga, 36. kolo, 04.05.2019, 16:15 h
Espanyol
Espanyol 3:0 Atlético Madrid
Atlético Madrid

Atletico visoko poražen na gostovanju u Barceloni, prekinuta serija pobjeda Madriđana

Mihaela Bradovski • subota, 04.05.2019.

Madridski Atletico upisao je visok poraz u gostima kod Espanyola koji je odigrao odličnu utakmicu i slavio s 3:0. Madriđani su podbacili i nisu bili na uobičajenoj razini.

Efikasan i dobar dvoboj odigran je u Barceloni gdje je Espanyol ugostio Atletico i slavio s 3:0. Puno više očekivalo se od gostiju, međutim nisu bili pravi i ostali su bez pobjede,

Diego Simeone imao je dosta problema s izostancima, a među onima koji nisu bili među kandidatima za nastup je i Nikola Kalinić koji je zbog bolesti propustio ovo gostovanje.

Atletico je bolje krenuo u utakmicu i u prvih 15 minuta stvorio je nekoliko izglednih prilika, no lopta nije htjela u gol. Zato je u završnici prvog dijela pao gol na drugoj strani, a loptu je u svoju mrežu poslao Diego Godin. Nakon ubačaja s lijeve strane, Godin je uklizao na loptu i skrenuo je u svoju mrežu.

U drugom dijelu nije se dugo čekalo na novi pogodak domaćina. Melendo je poslao loptu u prostor za Iglesiasa koji odlično reagira i posve iskosa zabio za 2:0.

Tu je već postalo jasno da ovo neće dobro završiti za goste, a točku na i stavio je u 89. minuti Iglesias iz kaznenog udarca za konačnih 3:0.