Osječani remizirali s Rumunjima, nisu naplatili bolju igru u prvih sat vremena

Mihaela Bradovski • nedjelja, 30.06.2019.

Nogometaši Osijeka odigrali su još jednu pripremnu utakmicu, u Austriji su neplanirano odradili provjeru s rumunjskim Sepsijem i remizirali 1:1...

Iako nije bilo u programu priprema odigravanje prijateljskog dvoboja s rumunjskim Sepsijem, Osječani su ga ipak odigrali i to remiziravši 1:1.

Momčadi su smještene u istom hotelu i brzo je pao dogovor da se u subotu odigra prijateljska utakmica, a na kraju je završila - prijateljski, 1:1.

Osječani su od početka bili bolji protivnik i stvorili su više prilika te su zasluženo i poveli. Minutu nakon što je rumunjski vratar odlično obranio pokušaj Pilja, u 39. minuti Bočkaj je ubacio iz kornera, lopta je došla do Marića koji iz blizine zabija.

U završnici prvog poluvremena veliku priliku imao je i Mance, ali nije uspio zabiti i na odmor se otišlo s 1:0.

Odmah na startu drugog dijela Marić pogađa vratnicu nakon dodavanja Mancea i nakon toga dolazi do brojnih promjena u momčadima, Rumunji uspostavljaju ravnotežu i preko Dumitera dolaze do konačnih 1:1.