[VIDEO] A tako blizu pobjede: Štimčeva Indija remizirala sa Sirijom

Petar Jenjić • utorak, 16.07.2019.

Reprezentacija Indije pod vodstvom Igora Štimca odigrala je 1:1 sa Sirijom koja je do izjednačenja stigla iz penala...

Treću utakmicu na International Cupu u posljednjih devet dana odigrana je Indija Igora Štimca te niti danas ne zna za pobjedu.

U današnjem dvoboju Indijci su igrali protiv Sirije, vodili su do 78. minute, no primili su pogodak iz kaznenog udarca. Tako je nakon poraza od Tadžikistana i Sjeverne Koreje, Štimac upisao i remi.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a Indija je povela u 52. minuti. Nakon ubačaja iz kornera najviši je u skoku bio Narender Gahlot koji glavom skreće loptu u mrežu.

Međutim, Indija nije uspjela izdržati do kraja ili doći do drugog pogotka jer je Sirija iz penala stigla do izjednačena. Strijelac je bio Firas Al-Khatib.