Vodeni sportovi

Kronologija: Hrvatska osvojila brončanu medalju!

Petar Jenjić • subota, 27.07.2019.

Pred nama je utakmica za treće mjesto u kojoj će Hrvatska protiv Mađarske ići po četvrtu broncu sa Svjetskih prvenstava...

Hrvatska: Marko Bijač (11 obrana), Marko Macan, Loren Fatović, Luka Lončar 1, Maro Joković 6, Hrvoje Benić 1, Ante Vukičević, Andro Bušlje, Lovre Miloš 1, Josip Vrlić, Anđelo Šetka 1, Javier Garcia Gadea, Ivan Marcelić

Mađarska: Viktor Nagy (11 obrana), Daniel Angyal 1, Krisztian Manhercz 2, Gergo Zalanki 1, Marton Vamos 1, Tamas Mezei, Tamas Sedlmayer, Szilard Jansik, Zoltan Pohl, Denes Varga, Bence Batori, Balazs Harai 2, Soma Vogel

Kretanje rezultata: 0:1 Harai, 1:1 Lončar, 2:1 Joković, 2:2 Vamos, 3:2 Joković, 3:3 Manhercz (p), 4:3 Miloš, 5:3 Joković (p), 5:4 Angyal, 6:4 Šetka, 6:5 Manhercz, 7:5 Joković, 8:5 Joković (p), 8:6 Harai, 8:7 Zalanki, 9:7 Joković, 10:7 Benić

Utakmica je riješena, HRVATSKA JE OSVOJILA BRONCU!

10:7 - Je li ovo kraj priče? Hrvoje Benić!!!

Mađari ponovno s igračem više, ali brani Bijač!

9:7 - MARO JOKOVIĆ!

8:7 - Hrvatska u problemu, trojica igrača zaradila tri isključenja, a Mađari ponovno smanjili na pogodak zaostatka. Zabio je Zalanki.

8:6 - Mađari smanjuju, brz pogodak zabio je Harai.

8:5 - Nešto manje od pet minuta prije kraja, nevjerojatni Maro Joković iz peterca!

7:5 - JOKOVIĆ! Sjajna utakmica.

6:5 - Ipak se Mađari vraćaju na pogodak zaostatka. Manhercz je zabio u posljednjoj sekundi treće četvrtine.

Mađarska je promašila napad s dva igrača više, Macan se više neće vraćati u igru zbog trećeg isključenja.

6:4 - Važan gol Hrvatske, Anđelo Šetka pogodio je pod gredu, sudac je potvrdio gol nakon provjere snimke.

Dva sjajna vratara na obje strane obranila su po nekoliko udaraca zaredom.

5:4 - Bijač je sjajno obranio, ali lopta se odbila točno ispred Angyala koji ju skreće u praznu mrežu.

5:3 - Joković poentirao iz peterca

Kraj prvog poluvremena.

4:3 - Raspucana druga četvrtina, kroz Nagyja poentirao je Lovre Miloš.

3:3 - Novo izjednačenje, Manhercz je zabio iz peterca

3:2 - Maro Joković je nezaustavljiv!

2:2 - Marton Vamos jedan je od onih čije je udarce jako teško braniti, a tako je bilo i sada. Još četiri i pol minute do kraja poluvremena.

Završena je prva četvrtina.

Benić je dva puta iz daljine jako dobro pucao, ali Nagy je u oba navrata bio na mjestu.

2:1 - Lijepo, lijepo. Drugi iskorišteni igrač više zaredom. S vanjske pozicije krasno je pogodio Maro Joković.

Dvije odlične obrane Marka Bijača u jednom napadu.

1:1 - Odmah smo prozvali Hrvatsku zbog igrača više, a zato je odmah stigao i odgovor. Zabio je Luka Lončar.

Hrvatska nije iskoristila već tri igrača više.

0:1 - Prvi pogodak na susretu postižu Mađari, s igračem više zabio je centar Balazs Harai.