SEHA liga, skupina A, 3. kolo, 24.09.2019, 20:30 h
Vardar Skoplje 27:25 Nexe Našice
Nexe Našice

Nexe ponovno ostao bez bodova, Vardar bolji u drugom poluvremenu

Petar Jenjić • utorak, 24.09.2019.

Rukometaši Nexea poraženi su na gostovanju kod makedonskog Vardara rezultatom 27:25 te tako i nakon trećeg kola ostali bez bodova...

Niti u trećem kolu nove sezone Nexe nije uspio doći do pobjede. Na drugom gostovanju, onom kod Vardara, upisao je poraz rezultatom 27:25.

Veći dio utakmice bio je izjednačen, a domaćin je dobrim periodom, sredinom drugog poluvremena, uspio slomiti večerašnjeg protivnika. Makedonska momčad tako je stigla do svoje druge pobjede.

Tijekom prvog poluvremena igralo se praktički pogodak za pogodak. Malo je vodila jedna, a malo druga momčad, dok je prvu osjetniju prednost imao Nexe koji je golom Barišića Jamana poveo s 12:9 u 24. minuti.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 14:14, a rezultat je bio poravnat do 42. minute kada domaćin radi seriju od 5:0 i dolazi do vodstva 23:18. Pet golova prednost Vardar je imao i u 58. (27:22), a Našičani su do kraja uspjeli samo ublažiti poraz.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Timur Dibirov s devet golova. Ivan Čupić postigao je jedan pogodak kod Vardara.

Po četiri pogotka kod Nexea postigli su Fran Mileta i Ivan Dumenčić. Vratari Moreno Car i Mihailo Radovanović skupili su ukupno 13 obrana.