Odlična forma: Rebecca Peterson do druge WTA titule u mjesec dana

Petar Jenjić • nedjelja, 13.10.2019.

U finalu WTA turnira u Tianjinu do pobjede i druge titule karijere stigla je Rebecca Peterson koja je bila bolja od Heather Watson...

Šveđanka Rebecca Peterson pobjednica je WTA turnira u kineskom Tianjinu. U finalnom je meču s dva puta po 6:4 bila bolja od Heather Watson nakon sat i 38 minuta igre.

Bio je to njihov drugi međusobni dvoboj i druga pobjeda Peterson. Ujedno, to joj je druga titula u pojedinačnoj konkurenciji u drugom finalu. Prvo je osvojila prije mjesec dana u Nanchangu.

Watson je u meč krenula breakom i povela s 2:0, no uzvraća Peterson na isti način. Kod rezultata 4:4 Šveđanka ponovno oduzima servis protivnici, a zatim zaključuje set.

Isto je krenuo i drugi set. Britanka je napravila break i povela s 2:0, no Peterson je uzvratila s četiri uzastopna gema. Do kraja nije dopustila protivnici nijednu priliku za povratak.