Nino Serdarušić zaustavljen u osmini finala turnira u Brestu

Branimir Korać • četvrtak, 24.10.2019.

Nino Serdarušić nije uspio proći među osam najboljih na turniru u Brestu. Serdarušića je porazio Ukrajinac Ilja Marčenko u dva seta...

Ilja Marčenko bio je koban za Ninu Serdarušića u osmini finala turnira u Brestu. Marčenko je za pobjedu trebao sat i 50 minuta, a Serdarušić je jednako tako mogao okrenuti meč.

Marčenko je od početka meča pritiskao na servisu Serdarušića, imao je u prvom setu čak deset break lopti, Serdarušić ih je spasio devet, a s druge strane nije nijednom zaprijetio protivniku.

Nakon što je prvi set uzeo sa 6:4, Marčenko se u drugom prvi put suočio i s break loptama. Serdarušić ih je imao četiri, jedna je bila i set lopta, no Ukrajinac se izvukao i set je otišao u tie-break. Tamo je Marčenko bio bolji sa 7:4 i izborio četvrtfinale.

U četvrtfinalu Marčenka čeka Norbert Gombos.