Vlašićeva bomba donijela CSKA pobjedu protiv Samare

Branimir Korać • nedjelja, 24.11.2019.

Nikola Vlašić najbolji je igrač moskovskog CSKA, a još jednom bio je najzaslužniji za pobjedu svoje momčadi. Ovaj put postigao je jedini pogodak u pobjedi 1:0 protiv Samare...

U 17. kolu ruskog prvenstva CSKA je u Moskvi ugostio Samaru i upisao pobjedu 1:0. U susretu u kojem su Moskovljani bili bolji protivnik, zasluženo su slavili golom Nikole Vlašića.

Vlašić je ponovno odigrao jako dobru utakmicu, a začinio ju je krasnim pogotkom u 75. minuti susreta. Bistrović mu je dao loptu na 20-ak metara, Vlašić se namjestio na udarac i onda snažno i neobranjivo poslao loptu pod gredu. Sergej Rižikov nije imao šanse.

Vlašić je bio odličan svih 90 minuta, a Bistrović je odigrao 81 minutu nakon čega ga je zamijenio Jaka Bijol.

CSKA je trenutno na trećem mjestu, a Samara je na 12. mjestu i ovo joj je četvrta utakmica zaredom bez pobjede.