Paket 24 Premijer liga, 10. kolo, 29.11.2019, 18:00 h
Bjelovar
Bjelovar 23:34 Varaždin 1930
Varaždin 1930

Kriza Bjelovara produbljena, sjajni Varaždin visoko slavio u Dvorani europskih prvaka

Branimir Korać • petak, 29.11.2019.

Rukometaši Bjelovara su u krizi, upisali su novi poraz, ovaj put protiv Varaždina. Gosti su bili vrlo uvjerljivi i slavili su s 34:23...

Veliki pad forme kod Bjelovara i četvrti uzastopni poraz. Umag, Zamet, Spačva i sada Varaždin redom su se osladili bodovima, a u sljedećem kolu Bjelovar ide u goste Dubrovniku koji je na dnu i očajnički treba svaki bod.

Protiv Varaždina domaćin je odigrao ispod svake kritike. Najvećim dijelom susreta Varaždin je potpuno dominirao i njegovoj pobjedi nema ni najmanje zamjerke.

Vratari i obrana domaćina bili su loši, trojica vratara zajedničkim snagama skupili su samo četiri obrane, a kod gostiju vratari su skupili ukupno 15 obrana.

Serijom 5:1 od osme do 13. minute Varaždin je imao prvo značajnije odvajanje i Bjelovar se od toga nije oporavio. Prednost je samo rasla, a već u 38. minuti bila je u dvoznamenkastim vodama.

Imali su gosti i plus 13, a završilo je 34:23.

Jurica Vidaček postigao je sedam golova, po pet su dodali Tomislav Špruk i Petar Vojnović, a kod domaćina pet golova postigao je Stipan Šimunović.