Nino Serdarušić poražen u osmini finala Ann Arbora

Jan Šneler • petak, 10.01.2020.

U osmini finala Challengera u američkom Ann Arboru, mladi hrvatski tenisač Nino Serdarušić poražen je od Roberta Quiroza...

Nakon što je bio slobodan u prvom kolu te u drugom prošao predajom protivnika nakon samo četiri gema, Nino Serdarušić poražen je u osmini finala Challengera u Ann Arboru. Bolji od njega nakon dva seta bio je Ekvadorac Roberto Quiroz.

Hrvatski tenisač već u prvom setu imao je problema te je tako Quiroz u sedmom gemu imao čak tri uzastopne break prilike. Serdarušić je ipak izdržao, ali ne zadugo jer je pri rezultatu 5:5, Quiroz došao do oduzimanja servisa koje je poslije vodilo do osvajanja seta.

U nastavku nešto bolja igra hrvatskog tenisača, imao je Serdarušić čak i dvije set lopte pri vodstvu 5:4, ali nije uspio finiširati na pravi način. Ušlo se u tie-break u kojemu je ekvadorski tenisač bio uspješniji i sa 7:5 došao do pobjede.