Prve nositeljice prejake, Jurak zaključila nastup u ženskim parovima

Petar Jenjić • nedjelja, 26.01.2020.

Darija Jurak, u paru s Ninom Stojanović, poražena je u osmini finala Australian Opena od Su-Wei Hsieh i Barbore Strycove...

Nastup u osmini finala Australian Opena, u konkurenciji ženskih parova, zaključila je Darija Jurak koja je poražena s Ninom Stojanović u dva seta.

Bolje su s dva puta po 6:4 bile prve nositeljice turnira, Su-Wei Hsieh i Barbora Strycova, nakon sat i 23 minute igre.

Hsieh i Strycova prve su stigle do breaka u prvom setu te povele s 3:1. Izjednačile su Jurak i Stojanović na 3:3, ali nakon toga ponovno gube svoj servis, a ubrzo i set.

Slično se odigrao i drugi set. Prve nositeljice napravile su break za 3:2, a hrvatsko-srpska kombinacija nakon toga izjednačila na 3:3. Međutim, odmah nakon toga ponovno su izgubile servis, a do kraja nisu uspjele doći do novog poravnanja, iako su kasnije imale još dvije break šanse.