Šibenčani u pripremnoj utakmici slavili protiv Hrvaca

Mihaela Bradovski • nedjelja, 26.07.2020.

Nogometaši Šibenika nastavljaju pripreme za početak povratničke sezone u HT Prvoj ligi. U prijateljskom susretu protiv Hrvaca slavili su s 3:1...

Još jedan prijateljski susret je iza nogometaša Šibenika koji su u Crnici zaigrali protiv trećeligaša Hrvaca i upisali pobjedu 3:1. Krunoslav Rendulić dao je priliku svim igračima koji su mu bili na raspolaganju.

Zbog ozljeda ovaj dvoboj preskočili su Nikola Rak, Marko Bulat, Doni Grdić, Josip Maleš i Martin Vukorepa.

Šibenčani su poveli već u četvrtoj minuti kada mrežu Vugdelije iz slobodnog udarca pogađa Luka Celić. Do kraja prvog dijela Celić se upisao i među asistente i to za drugi pogodak koji je upisao Deni Jurić.

U drugom poluvremenu Celić je povisio na 3:0, a Hrvace su uspjele smanjiti preko Stefanovića u 80. minuti.

Za Šibenik su nastupili Rogić (od 46. Labrović), Pajić (od 46. Vukšić), Mršulja (od 60. B. Barišić), Pandža (od 60. Bilić), Anočić (od 70. Bolanča), Ćurić (od 60. Niko Rak), Španja (od 80. B. Šupe), Kordić (od 46. Prince), Celić, Sahiti, Jurić (od 46. Laća).