Viktor Galović ušao u glavni ždrijeb kao lucky loser i izgubio u tri seta

Mihaela Bradovski • utorak, 25.08.2020.

Viktor Galović u posljednji trenutak uskočio je u glavni ždrijeb Challengera u Trstu, ali nije uspio preskočiti prvu prepreku...

Viktor Galović dobio je drugu priliku u Trstu, ali se oprostio od turnira u prvom kolu. Nakon poraza u kvalifikacijama, ušao je u glavni ždrijeb kao lucky loser, ali u prvom kolu bolji je bio 113. igrač svijeta Yannick Hanfmann.

Galović je uspio otkinuti jedan set, ali više od toga nije napravio. U druga dva seta Nijemac je bio dominantan.

Prvi set otišao je na stranu Hanfmanna sa 6:2 za samo 30 minuta igre da bi Galović uzvratio u drugom setu, poveo je s 4:1 i zadržao prednost.

U odlučujućem trećem setu Galović je uzeo svoj prvi servis gem i do kraja meča nije uzeo više niti gem.

Hanfmann je prošao u drugo kolo gdje će igrati protiv Marija Vilelle Martineza.