Sjajni Dugandžić opet zabio za Botosani

Matej Kačan • nedjelja, 30.08.2020.

Nakon što je zabio za 2:1 prolaz svog Botosanija u prvom pretkolu Europske lige, Marko Dugandžić nastavlja sjajnu formu s dva pogotka u 4:0 slavlju protiv Poli Iasija...

Nije dugo Marko Dugandžić trebao čekati na svoje prve ligaške golove u novoj sezonu rumunjske Lige 1. Nakon osam golova u 14 nastupa prošle sezone, Dugandžić sjajno otvara i ovu te je nakon gola u Europskoj ligi zabio i dva u domaćem prvenstvu.

Bivši napadač Osijeka je svom Botosaniju prije tri dana donio pobjedu u prvom pretkolu protiv Ordabasyja drugim golom u 2:1 pobjedi, a sjajnu formu je njegova ekipa nastavila domaćom pobjedom od 4:0 nad Poli Iasijem.

Do 67. minute je bilo 0:0, a u zadnjih 20 minuta Botosani zabija čak četiri gola. Golijadu je otvorio Keyta, a Hrvat je dao svoj obol golovima u 83. i 88. minuti za 2:0 i 4:0 te maksimalnih šest bodova u dva kola za vrh lige.