Atletico i Sevilla u završnici susreta do gostujuće pobjede

Branimir Korać • subota, 28.11.2020.

Atletico i Sevilla upisali su novu gostujuću pobjedu, a posebno se ističe ona Atleticova, ostvarena je u gostima kod Valencije čime se Atletico izjednačio na vrhu s Real Sociedadom...

Sevilla je uspješno odradila gostovanje kod Huesce, nije dopustila kiks i upisala je pobjedu 1:0. Gosti su bili dosta bolji protivnik, puno opasniji i poduzetniji te su na kraju zasluženo slavili.

Nakon niza dobrih prilika koje Sevilla nije realizirala, 83. minuti napokon je lopta ušla u gol. Youssef En Nesyri bio je na pravom mjestu u petercu nakon ubačaja Lucasa Ocamposa.

Ivan Rakitić ušao je u igru u 64. minuti umjesto Joana Jordana.

U utakmici koja nije oduševila Elche i Cadiz odigrali su 1:1. Gosti su imali igrača manje cijelo drugo poluvrijeme, rano su poravnali, ali nisu uspjeli okrenuti rezultat.

Domaćin je stigao do vodstva u 38. minuti preko Lucasa Boyea, a isti igrač u sudačkoj nadoknadi prvog dijela zarađuje drugi žuti karton. To kažnjava u 55. minuti Alvaro, no na tome se stalo.

Atletico je zasluženo odnio pobjedu iz Valencije golom u završnici susreta iako je mogao i ranije do gola.

Nakon dosta promašaja u 78. minuti Toni Lato nesretno šalje loptu u svoju mrežu. Carrasco je ubacio, Lato je bio na krivom mjestu u krivo vrijeme i lopta se od njegove noge odbija u gol.