Ivan Perinčić vodio Zadar, Mršić ostao kod kuće zbog temperature

Branimir Korać • subota, 19.12.2020.

Košarkaši Zadra u 14. kolu HT Premijer lige svladali su Goricu 74:55, a momčad je s klupe vodio Ivan Perinčić dok je Veljko Mršić iz mjera opreza ostao kod kuće nakon dobivene temperature...

Zadrani nisu imali problema s Goricom. Odigrali su dobru utakmicu i slavili 74:55 u susretu koji su dobili dobrom obranom.

Napravili su to bez trenera prve momčadi Veljka Mršića koji je ostao kod kuće nakon što je dobio temperaturu. Momčad je vodio Ivan Perinčić koji je bio zadovoljan susretom.

"Čestitke mojoj ekipi na pobjedi, mislim da smo odigrali jako dobru obranu tijekom cijele utakmice. Imali smo neke padove u igri što mi se nije svidjelo, došlo je do opuštanje jer znam da je igračima već u glavi Borac, koja je nama izuzetno bitna utakmica. Igrači su vidjeli da ova utakmica ide u našu korist, ali mi moramo igrati kao ekipa od prve do zadnje minute. Mi moramo igrati svih 40 minuta fokusirano i energično. Jedino tako ćemo moći pobijediti svakoga. Ali igrači su se tražili u napadu, pokušavali smo dobiti tu širinu. Dosta sam rotirao, tražio sam igrače koji će najbolje odgovoriti na obrambene zadatke i mislim da smo tu napravili dobar posao. Čestitke mojim igračima, nije bilo lako nakon svih ovih putovanja. Čeka nas težak raspored, ali idemo utakmicu po utakmicu", istaknuo je Perinčić, a prenosi klupska stranica.

Susret protiv Borca u sklopu ABA lige na rasporedu je 21. prosinca od 18 sati.