Dan bez pogodaka u drugoligaškom društvu, Vukasovo Dugopolje do prvog boda

Matej Kačan • subota, 28.08.2021.

Subotnji dan u 2. HNL u sklopu trećeg kola prošao je bez pogodaka u sva tri susreta, dok su u petak u dva ranija susreta pobjede ostvarili Varaždin i Cibalia...

Nogometaši Dugopolja uzeli su prvi bod u novoj sezoni 2. HNL, iako u tri susreta još nisu dali gol. Momčad Harija Vukasa na domaćem je terenu odigrala 0:0 s Osijekom 2 i s tim rezultatom može biti prezadovoljna.

Naime, Osječani su imali i kazneni udarac u 71. minuti koji je obranio domaći vratar Josip Silić, a posljednjih je 20 minuta Dugopolje igralo s igračem manje zbog isključenja Bekavca.

Osijek 2 sad je na pet bodova nakon dva remija i pobjede, a toliko ima i Opatija koja je bez pogodaka odigrala protiv Kustošije. Istim rezultatom odigrali su i Dubrava i Sesvete koji imaju tri, odnosno četiri boda.

Dan ranije do pobjede nad Rudešom od 2:1 stigla je Cibalia koja je također na vrhu s pet bodova nakon početna dva remija. Borovac je doveo zagrebačku momčad u vodstvo, a preokrenuli su Pušić i Karabatić.

Prvu pobjedu ostvario je i Varaždin koji je u gostima svladao Inter s minimalnih 1:0. Pogodak vrijedan pobjede za momčad Marija Carevića zabio je Igor Postonjski iz kaznenog udarca u 64. minuti.