Paket24 Premijer liga, skupina B, 1. kolo, 10.09.2021, 19:00 h
Bjelovar 21:30 Nexe Našice
Nexe Našice

Nexe bez većih problema do pobjede u Bjelovaru

Branimir Korać • subota, 11.09.2021.

Rukometaši Nexe na gostovanju u Bjelovaru otvorili su novo izdanje Paket24 Premijer lige. Prvi susret odradili su rutinski i slavili s 30:21...

Krenula je Paket24 Premijer liga u posve novom ruhu, natjecanje se odvija u dvije skupine, a od prvog kola igraju i PPD Zagreb i Nexe.

Upravo Nexe odradilo je prvu utakmicu u tom formatu u gostima u Bjelovaru gdje oslabljeni domaćin bez Tibora Jurjevića nije uspio iznenaditi.

Našičani su se počeli odvajati već nakon desetak minuta igre, stvorili su razliku već do poluvremena da bi u nastavku prednost dodatno povećali i upisali uvjerljivu pobjedu.

Do prvih bodova predvodili su ih Fran Mileta sa šest golova dok su po četiri dodali Marin Jelinić, Tomislav Severec, Borna Manci Mičević te Mario Tomić.

Kod Bjelovara šest golova postigao je Matej Vuleta, a pet Mateo Lukačec.