Torino 3:2 Genoa
Genoa

Torino otvorio kolo pobjedom protiv Genoe uz pogodak Josipa Brekala

HINA, Mihaela Bradovski • petak, 22.10.2021.

U prvom susretu devetog kola talijanske Serie A, Torino je ugostio Genou i u zanimljivom dvoboju stigao je do pobjede 3:2...

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Brekalo bio je strijelac za Torino u 3:2 (2:0) domaćoj pobjedi protiv Genoe u prvom susretu devetog kola talijanskog prvenstva.

Brekalo je u 77. minuti pogodio za 3:1 odlično utrčavši u peterac gostiju nakon prodora po desnoj strani i prizemnog ubacivanja Praeta.

Za Brekala, koji je odigrao čitav susret, ovo je drugi pogodak ove sezone za momčad koju vodi Ivan Jurić otkako je krajem kolovoza stigao na posudbu iz Wolfsburga.

Inače, Torino je u prvom poluvremenu poveo s 2:0 pogocima Sanabrije (14) i Pobege (31), na 2:1 je smanjio Destro (70), a nakon što je Brekalo (77) vratio Torinu dva gola prednosti, za konačnih 3:2 zabio je Felipe Caicedo (81).

Marko Pjaca zbog ozljede nije konkurirao za nastup u sastavu Torina, dok je Milan Badelj ostao na klupi Genoe.

Torino je sada 10. s 11 bodova, dok je Genoa pretposljednja, 19. sa šest. Na vrhu je Napoli s maksimalna 24 boda, samo dva manje ima drugi Milan.