Čehinja nadigrala Petru Martić i ostavila je bez četvrtfinala

Mihaela Bradovski • petak, 04.03.2022.

Petra Martić nije uspjela izboriti četvrtfinale turnira u Monterreyu. U osmini finala svladala ju je Čehinja Marie Bouzkova...

Nakon sjajne pobjede protiv Madison Keys, Petra Martić nije to uspjela ponoviti i protiv Marie Bouzkove. Čehinja je slavila nakon sat i pol igre u dva seta.

Martić je uhvatila samo šest gemova imala je u prvom setu priliku za povratak, ali nije je uspjela iskoristiti.

Bouzkova je u prvom setu stigla do breaka u petom gemu, ali je Martić već u sljedećem gemu imala četiri break lopte koje nije iskoristila nakon čega je Bouzkova otišla do seta sa 6:4.

U drugom setu Martić je izgubila servis već u prvom gemu i nakon toga nije se uspjela vratiti u meč. Još jednom je izgubila servis u završnici seta te nakon toga otišla u poraz.

Bouzkova tako prolazi u četvrtfinale gdje će igrati protiv Brazilke Beatriz Haddad Maije.