Vukojevićevi izabranici poraženi u Dubaiju od Japana

Branimir Korać • srijeda, 23.03.2022.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 20 godina nastupa na Dubai Cupu gdje je u prvom susretu igrala protiv Japana i upisala tijesan poraz 1:0...

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija do 20 godina u Dubaiju je igrala protiv vršnjaka iz Japana i u ravnopravnom dvoboju izgubila je 1:0.

Jedini pogodak pao je u zadnjih deset minuta susreta, u 81. minuti veznjak Kobea Yutaro Oda pogodio je za pobjedu Japanaca.

Hrvatska je utakmicu završila s igračem manje s obzirom da je u 88. minuti Hanuljak zaradio drugi žuti karton.

Sljedeći nastup Hrvatska ima 26. ožujka protiv Vijetnama.

Hrvatska: Sentić, Brajković (59’ Jureškin), Jurišić, Škaričić, Galešić, Vulikić (84’ Goričan), Tomek (46’ Hanuljak), Laušić (59’ Hrvoj), Kuprešak (46’ Brnić), Vuk (69’ Perić), Šego.