Široki uz dobar nastup Ivanova i Kraljevića do visoke pobjede protiv Makedonaca

Branimir Korać • četvrtak, 26.01.2023.

U susretu devetog kola ABA 2 lige Široki je upisao uvjerljivu pobjedu protiv TFT-a iz Skoplja...

Deveto kolo ABA 2 lige donijelo je očekivanu pobjedu Širokog protiv TFT-a iz Skoplja. Široki je slavio s uvjerljivih 81:58.

Makedonci su na poluvremenu imali prednost, vodili su 41:37, ali samo u trećoj dionici Široki je bio bolji s 22:4 da bi u nastavku povećao razliku.

Emmanuel Little upisao je 22 poena uz 14 skokova, a Daishon Knight dodao je 19.

Dobru utakmicu odigrao je Ive Ivanov koji je upisao 14 poena uz pet skokova dok je Filip Kraljević ubacio deset poena.

Kod Makedonaca Aleksandar Kostoski ubacio je 14 poena.

Poraz je upisala i Krka koju je svladao Borac iz Banja Luke s 83:72. U redovima Krke Mate Vucić ubilježio je 13 poena i sedam skokova, a dan nije imao Rok Stipčević koji je za 32 minute ubacio tri poena (0/2 za dva, 1/6 za tri).