Hrvatski malonogometni kup, četvrtfinale, 17.02.2023, 13:00 h
Murter 7:4 Torcida

Murter se vratio iz velikog minusa i ušao u polufinale Hrvatskog malonogometnog kupa

Mihaela Bradovski • petak, 17.02.2023.

U prvom četvrtfinalnom susretu Hrvatskog malonogometnog kupa sastali su se Murter i Torcida, a Murter je u dramatičnom dvoboju preko raspucavanja došao do prolaza...

Torcida ima za čime žaliti nakon prvog četvrtfinala Hrvatskog malonogometnog kupa. Drugoligaš Murter bio je uspješniji u raspucavanju.

Nakon prvog poluvremena malo tko je mogao vjerovati u ovakav rasplet. Torcida je na odmoru vodila s 4:1, bila je dosta bolja, ali nije izdržala.

Već u drugoj minuti Repić je odveo Torcidu u vodstvo nakon loše reakcije vratara Karduma, Murter se ekspresno vratio golom Nadoveze da bi Repić u trećoj minuti vratio prednost na stranu Torcide.

U završnici prvog dijela nova dva pogotka i to ponovno Repića, ali i Marića.

U drugom poluvremenu Murteru se vratila nada kada je Marić autogolom smanjio na 2:4 da bi odmah nakon toga Murter imao sjajnu priliku, ali je nije iskoristio.

U 38. minuti Luka Celić je smanjio na 3:4, a 50 sekundi prije kraja Popov je pogodio za izjednačenje.

Odluka je pala u raspucavanju u kojem Torcida gubi koncentraciju i ne zabija niti jedan pogodak te Murter prolazi dalje.