Hrvatski malonogometni kup, četvrtfinale, 17.02.2023, 15:15 h
Crnica 0:3 Stanoinvest Futsal Pula

Futsal Pula uvjerljivom pobjedom do polufinala Hrvatskog malonogometnog kupa

Branimir Korać • petak, 17.02.2023.

Nakon što je drugoligaš Murter kreirao veliko iznenađenje u prvom četvrtfinalu protiv Torcide, u drugom četvrtfinalnom dvoboju Futsal Pula je nadigrala Crnicu...

Futsal Pula je odigrala vrlo dobru utakmicu u četvrtfinalu Hrvatskog malonogometnog kupa te je s 3:0 eliminirala vrlo neugodnu Crnicu.

Do sredine prvog poluvremena mreže se nisu tresle, a onda je Futsal Pula došla do vodstva pogotkom Denisa Ramića.

Crnica je pokušavala doći do poravnanja, ali nije uspjela. U 35. minuti Futsal Pula povećava prednost preko Nikole Prelčeca, Crnica kreće na sve ili ništa i u 40. minuti prima i treći pogodak. Strijelac je bio Manolo Bilić.

Poznata su tako dva polufinalista, nakon što je prvo Murter iznenadio Torcidu, a onda mu se među četiri pridružila Futsal Pula.