Hrvatski malonogometni kup, četvrtfinale, 17.02.2023, 17:45 h
Novo Vrijeme 3:0 MNK Bjelovar

Bjelovar ipak ostao bez šanse, Novo Vrijeme prošlo u polufinale

Petar Jenjić • petak, 17.02.2023.

Završena je i treća četvrtfinalna utakmica hrvatskog Kupa u kojoj je Novo Vrijeme Makarska svladalo Bjelovar s 3:0...

Najveći uspjeh u povijesti MNK Bjelovara ostat će ipak četvrtfinale Kupa. Odmah su kao protivnika dobili branitelja naslova Novo Vrijeme koji je ulogu favorita opravdalo.

Bjelovarčani su pružali dobar otpor u prvom poluvremenu koje je Novo Vrijeme zaključilo minimalnim vodstvom. Strijelac je bio Jefferson u osmoj minuti.

Ipak, drugi poluvrijeme donijelo je nova dva pogotka momčadi iz Makarske koja je tako osigurala pobjedu. Prvo je u 24. zabio Rafinha, da bi pobjedu sedam minuta kasnije potvrdio Filip Bašković.

Bjelovar je s igračem-vratarom pokušao doći barem do počasnog pogotka, ali rezultat se više nije promijenio.