Slaven Belupo u prijateljskom dvoboju svladao Koprivnicu

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 20.02.2023.

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Koprivnice i upisali 3:1 pobjedu...

Zoran Zekić još jednom je dao priliku onima koji su igrali malo ili nisu uopće upisali minutažu u prošlom prvenstvenom kolu. Njima je na meniju bio prijateljski dvoboj protiv Koprivnice.

Član SuperSport HNL-a bio je bolji od člana 3. NL Sjever s 3:1, a Zekića sigurno neće zadovoljiti drugo poluvrijeme koje je Koprivnica dobila.

U prvom dijelu Slaven Belupo je postigao sva svoja tri gola, Žuljević je bio strijelac dva puta, a Perošević jednom.

U drugom poluvremenu bilo je i dosta izmjena, a Koprivnica je uspjela smanjiti u 68. minuti iz kaznenog udarca preko Anića.

Slaven Belupo je igrao u sastavu: Marković, Hlevnjak, Christopoulos, Boras, Turanjanin, Kocijan, Mihalić, Mioč, Bašić, Perošević, Žuljević. U drugom dijelu su igrali: Sušak, Eduardo, Carlos, Gal, Bevanda.

Koprivnica je nastupila u sastavu: Ramaj, Petika, Ganžulić, Lisjak, I. Delić, Međurečan, Hajdinjak, M. Vuić, Brcković, Radotović, Kunštek. Još su igrali: Ustundag, Mat. Žuljević, Jambrušić, Anić, F. Vuić, Krznar, Tumpić, Erdelji, Palčić.