Cibalijini igrači prosvjedovali pa pomeli BSK u drugom poluvremenu, remi u Dugopolju

Branimir Korać • subota, 25.02.2023.

Odigrana su i preostala dva susreta subotnjeg programa 19. kola SuperSport Prve NL, a posebno raspucana bila je Cibalia koja je visoko slavila protiv BSK-a...

Cibalia je u Vinkovcima upisala visoku 4:0 pobjedu protiv BSK-a iz Bijelog Brda. Gosti su očito glavom već u četvrtfinalu Kupa koje ih čeka sljedećeg tjedna jer u Vinkovcima se nisu proslavili.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+)

Susret je počeo prosvjedom igrača Cibalije koji su zbog neisplate nekoliko plaća klečali na početku susreta, a onda pokazali da i u takvim uvjetima mogu igrati dobar nogomet.

Posebno raspoloženi su bili u drugom poluvremenu, na odmoru je bilo 0:0, a onda su postigli četiri pogotka.

Golijadu je otvorio u 60. minuti Šimun Mikolčić, a zatim su zabijali i Domagoj Stranput, Patrick Stanić i Bruno Unušić za konačnih 4:0.

Pogodaka nije bilo u Dugopolju gdje je gostovao Jarun, a u teškim uvjetima mreže su mirovale.

Ovaj bod niti jednima, a niti drugima ne znači previše, obje momčadi tražile su tri boda i nisu do njih došle.