Prva nogometna liga, 27. kolo, 24.04.2023, 17:00 h, Zagreb, Lučko
Suci: Toni Dadić, Vedran Đurak, Mile Varivoda
Filip Dujmović 38'
Kustošija

Jarunu važni bodovi u borbi za opstanak, Kustošija nije zadržala vodstvo

Branimir Korać • ponedjeljak, 24.04.2023.

U posljednjem susretu 27. kola SuperSport Prve NL Jarun je na igralištu u Lučkom ugostio Kustošiju i upisao pobjedu 2:1. Gosti su vodili na odmoru, imali prednost do 25 minuta prije kraja, ali nisu izdržali...

Gabriel Groznica
65'
8
Josip Marinić
86'
19
Filip Mihaljević
89'
Mihovil Geljić
63'
7
Ante Vukadinović
84'
25
Patrik Klančir
87'
Samir Toplak

Zaključeno je i 27. kolo SuperSport Prve NL i to susretom između momčadi koje se nalaze u donjem domu u borbi za opstanak, a na klupi im sjede bivši hrvatski reprezentativci. Jerko Leko s Jarunom je u konačnici bio uspješniji od Samira Toplaka i njegove Kustošije.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Igralo se na vrlo teškom travnjaku na kojem su i jedni i drugi pokazali veliku borbenost, tome su dodana i tri pogotka, ponešto prilika i dosta nervoze.

Praktički prva veća prilika na susretu bila je pogodak. U 38. minuti dobra akcija gostiju, Šaronja je dobio loptu u 16 metara, odlično se okrenuo i proigrao Dujmovića koji zabija s desetak metara u donji kut.

U drugom dijelu Jarun je pritisnuo i pritisak se isplatio.

U 66. minuti Krivak je dobio loptu izvan kaznenog prostora i opalio s 20 metara u sam donji kut.

Nakon poravnanja, domaćin je krenuo po potpuni preokret, a do njega je došao uz pomoć gostujućeg vratara. U 70. minuti Florucz je bio s loptom uz gol aut liniju i pucao iz mrtvog kuta, a Jerolimov je vrlo loše postavljen i lopta u njegov kut ulazi u mrežu.

Do kraja više nije bilo promjena, ostalo je 2:1 na zadovoljstvo Jaruna.