Sportnet

Trinidad i Tobago zasjeo na prvo mjesto skupine s SAD-om

Krešimir Milić • nedjelja, 25.06.2023.

Očekivano su slavili protiv Sv. Kristofora i Nevisa. U idućoj utakmici Gold Cupa igraju s Jamajkom koja je izvukla remi s SAD-om…

Sva očekivanja prije utakmice sa Sv. Kristoforom i Nevisom ispunio je Trinidad i Tobago slavljem od 3:0 završili u svojoj prvoj utakmici grupne faze Gold Cupa.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trinidad i Tobago poveo je golom Jonesa u 43. minuti. Na 2:0 povisio je Fortune u 65. minuti, a konačni rezultat postavio je Ible autogolom u 73.

Ovom pobjedom Trinidad i Tobago zasjeo je na prvo mjesto skupine A, dok je Sv. Kristofor i Nevis na posljednjem mjestu.

Ranije su Jamajka i SAD odigrali remi od 1:1. Trinidad i Tobago u idućem susretu skupine čeka utakmica protiv Jamajke, dok će SAD igrati protiv Sv. Kristofora i Nevisa.

Trinidad i Tobago igra protiv Jamajke u četvrtak 29. lipnja od 1:30 sati, a SAD istog dana u 3:30 igra protiv Sv. Kristofora i Nevisa.