Suci: Marino Majstrović (Split), Kristijan Kuduz (Vrlika), Tomislav Mioković (Sisak)
Niko Gajzler 90'+1'
Orijent

Jarun u čudesnoj utakmici s igračem manje održao lekciju Orijentu

Branimir Korać • ponedjeljak, 21.08.2023.

Sjajna utakmica za kraj drugog kola SuperSport Prve NL. Jarun je u Zaprešiću ugostio Orijent i svladao ga je s 4:2...

Fran Žilinski
20'
15
Fabijan Krivak
46'
27
Borna Bilobrk
79'
13
Niko Radujković
89'
23
Ivan Kukavica
89'
Niko Gajzler
62'
22
Adriano Milanović
71'
18
Karlo Valjan
71'
15
Noa Zuliani
79'

Fausto Budicin

Jarun je odnio pobjedu protiv Orijenta na svom terenu u Zaprešiću gdje je ove sezone domaćin.Nije neko iznenađenje, ali iznenađenje je u kojim uvjetima je stigao do pobjede.

Igraj na nogometrne utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno) Naime od 15. minute igrao je s igračem manje nakon što je isključen Luka Smoljo, no bez obzira na to, Jarun je stigao do pobjede.

Smoljo je kao posljednji igrač obrane skrivio prekršaj pred svojim kaznenim prostorom i odmah je isključen.

S igračem više u 32. minuti Orijent dolazi do vodstva. Odlična lopta u prostor za Monjca kojeg domaći braniči ostavljaju samog, a on iskosa pogađa u suprotni kut.

No nakon toga sjajna reakcija Jaruna. Loša intervencija vratara Mohorovića, Alghoul je pucao s desetak metara iskosa, realno nije to bio uopće jak udarac, ali lopta je pobjegla gostujućem vrataru.

U drugom poluvremenu rapsodija Jaruna i tri pogotka. U 53. minuti Jarun s igračem manje dolazi do preokreta! Abramović je sjajno pronašao na 16 metara Jakova Pranjića koji izvrsno pogađa u sam gornji kut.

U 67. minuti novi pogodak Jaruna, ovaj put Alghoul zabija da bi točku na i stavio Abramović.

Sve što je Orijent napravio do kraja utakmice bilo je smanjenje na 4:2 spektakularnim pogotkom škaricama.