Zrinski i Šibenik imaju start iz snova, Cibalia ih vjerno prati

Branimir Korać • nedjelja, 27.08.2023.

Niti nakon tri odigrana kola protivnici nemaju odgovor na pitanje kako zaustaviti Šibenik i Zrinski. Nove pobjede upisane su u trećem kolu i to s identičnih 3:0...

Zrinski iz Jurjevca najugodnije je iznenađenje dosadašnjeg dijela SuperSport Prve NL. Novi član ovog društva upisao je pobjede u sva tri kola i jedini u dosadašnjem dijelu sezone uz Šibenik ima savršen učinak.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U trećem kolu ugostio je momčad Solina koja ima potpuno suprotan ulazak u sezonu i u tri kola ima samo jedan bod i nalazi se na dnu ljestvice.

Protiv Solinjana domaćin je u Čepinu sva tri pogotka postigao u drugom poluvremenu kada je u prvih 15 minuta dva puta bio precizan Dominik Dogan, a u sudačkoj nadoknadi još jednom Tomislav Glavan.

Dobar posao odradila je i Cibalia koja je slavila kod kuće protiv Jaruna s 3:1. Inače, Cibalia je prvi pratitelj vodećeg dvojca, ima dvije pobjede i remi.

U ovom dvoboju Vinkovčani su već u prvom poluvremenu došli do dva pogotka prednosti golovima Jurice Bajića i Renea Šarića da bi Karlo Abramović smanjio zaostatak u prvih 15 minuta drugog dijela.

Zagrepčani su pokušali doći do poravnanja, u završnici je i vratar otišao na korner, međutim domaćin je došao do lopte, Miljanić se sjurio prema golu i ušetao s loptom za konačnih 3:1.

Šibenčani su i treću pobjedu ostvarili na svom travnjaku protiv BSK-a iz Bijelog Brda. Gosti su izdržali jedno poluvrijeme, ali u drugom dijelu Šibenik je stigao do sva tri gola.

Od 49. do 61. minute pala su sva tri gola, mrežu BSK-a načeo je Iker Pozo, a zatim su mu se pridružili i Ivan Božić i Carlos Torres za konačnih 3:0.