Supersport Prva NL, 3. kolo, 25.08.2023, 17:00 h, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje

Branimir Korać • petak, 25.08.2023.

Odigran je prvi susret trećeg kola SuperSport Prve NL. Dugopolje je ugostilo Croatiju iz Zmijavaca s kojom je remizirao 1:1...

Toni Ivanišević
46'
14
Luka Bradarić
59'
5
Andrija Bašić
75'
25
Bruno Burčul
88'

Ivan Todorić
46'
9
Šimun Grgić
56'
30
Marin Jonjić
59'
15
Dino Šimunić
86'
11
Nikola Pavlović
86'
Luka Bilobrk

Dvoboj susjeda u trećem kolu SuperSport Prve NL. Dugopolje je ugostilo Croatiju iz Zmijavaca, a susret je na kraju okončan remijem 1:1.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U svakom poluvremenu viđen je po jedan pogodak, domaćin je na odmoru imao zaostatak, ali se uspio na vrijeme oporaviti, izjednačiti u drugom poluvremenu i izboriti remi.

Susret nije odigran u najidealnijim uvjetima, na teškom travnjaku bilo je i više pogrešaka nego što bi se to očekivalo.

Croatia je povela iz prve opasnije akcije. U 14. minuti ubačena je lopta iz kornera, a najviši u skoku bio je Mirko Marić koji je poslao loptu glavom u gornji kut, neobranjivo.

Do kraja prvog dijela po nekoliko prilika na obje strane, najbolju su imali domaćini u 37. minuti kada je s desetak metara iskosa pucao Zdunić, ali lopta ide pokraj gola.

Odmah na početku drugog poluvremena domaćin je stigao do pogotka. Tek što je ušao u igru Tibor Ivanišević nabacio je s desne strane, a Zdunić je skrenuo loptu u mrežu.

Mogli su domaćini do potpunog preokreta, u 77. minuti veliku priliku propustio je Matej Jukić i ostalo je 1:1.