SuperSport Hrvatski kup, 1/32 finala, 31.08.2023, 16:30 h
Tomislav Drnje 1:4 Jadran Luka Ploče
Jadran Luka Ploče

Jadran LP pobjedom protiv Tomislava izborio dvoboj s Belišćem

Petar Jenjić • četvrtak, 31.08.2023.

Nogometaši Jadran LP upisali su pobjedu protiv Tomislava iz Drnja rezultatom 4:1. Tako su izborili šesnaestinu finala SuperSport HNK protiv Belišća...

Plasman u šesnaestinu finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa izborio je Jadran Luka Ploče koji je gostovao kod županijskog ligaša Tomislava iz Drnja.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Član SuperSport Druge NL nije imao prevelikih problema, a na koncu je slavio rezultatom 4:1. U sljedećoj rundi Kupa klub iz Ploča bit će domaćin Belišću.

Gosti su poveli u 13. minuti susreta preko Davida Martića, da bi sedam minuta kasnije vodstvo povećao Ante Glavina. Domaćin je smanjio preko Viktora Kovača iz slobodnog udarca u 33. minuti, a to je bio i konačan rezultat prvog dijela.

Jadran je pobjedu potvrdio golovima u 63. i 76. minuti kada su zabijali Jozef Kuqi i Duje Žderić.