Smolčić odigrao cijeli susret u pobjedi Eintrachta, PAOK se mučio u Helsinkiju

Krešimir Milić • četvrtak, 21.09.2023.

Hrvatski branič upisao je punu minutažu u pobjedi svoje momčadi na domaćem terenu. HJK je dugo uspijevao zadržati napade PAOK-a, ali u posljednjim minutama su pokleknuli…

Frankfurt - Aberdeen 2:1

Eintracht Frankfurt je na domaćem terenu dočekao Aberdeen i upisao 2:1 pobjedu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Omar Marmoush donio je vodstvo domaćima u 11. minuti, a Dante Polvara izjednačio na 1:1 u 22. minuti. S tim rezultatom otišli su na odmor, a u novo vodstvo Eintracht dolazi golom Robina Kocha. On je bio strijelac u 61. minuti za 2:1.

Nakon prve utakmice na drugom su mjestu skupine G s tri boda koliko ima i PAOK, a Aberdeen je na posljednjem mjestu. Hrvatski branič Hrvoje Smolčić odigrao je cijeli susret u pobjedi Frankfurta.

HJK - PAOK 2:3

Dugo je trebalo PAOK na gostovanju u Helsinkiju da probiju obranu domaćeg HJK. Slavili su na kraju s 3:2 Grci, a sve golove su zabili u drugom dijelu.

Finski HJK dobro je namučio PAOK i prvi dio zaključio vodstvom. Strijelac je bio bivši igrač Istre 1961 Hassane Bande koji je za vodstvo zabio u 35. minuti.

PAOK je do izjednačenja uspio doći tek u drugom poluvremenu. Bilo je to u 55. minuti kad je zabio Konstantinos Koulierakis. Do vodstva ih je doveo Kirili Despodov u 81. minuti, a za 3:1 u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabio je Brandon Thomas. Konačnih 2:3 postavio je Bojan Radulović s bijele točke u devetoj minuti sudačke nadoknade.

PAOK drži vrh ljestvice nakon prvih utakmica.