Atalanta rutinski protiv Rakowa, nastupili Pašalić i Crnac

Krešimir Milić • četvrtak, 21.09.2023.

Poljskoj momčadi nedostajali su Arsenić i Tudor u Bergamu. Minutažu u drugom poluvremenu upisali su Pašalić za Atalantu i Crnac za Rakow…

Atalanta – Rakow 2:0

Bez većih problema stigla je Atalanta do pobjede u prvoj utakmici grupne faze Europske lige ove sezone. S 2:0 pobijedili su protiv poljskog Rakowa koji je u Bergamu bio bez ozlijeđenih hrvatskih nogometaša Zorana Arsenića i Frana Tudora.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Rakow je uputio tek tri udarca prema golu Atalante na teškom gostovanju, a domaći su u vodstvo stigli tek u drugom poluvremenu. Charles De Ketelaere bio je strijelac prvog gola u 49. minuti, a na 2:0 rezultat je postavio Ederson golom u 66. minuti.

Ante Crnac ušao je u igru za Rakow u 70. minuti, a minutažu je dobio u dresu Atalante Mario Pašalić koji je u igru ušao u 77. minuti.

Sturm – Sporting 2:1

Preokretom na gostovanju kod Sturma stigao je do pobjede Sporting.

Slavila je portugalska momčad s 2:1, a prvi do vodstva su došli domaći golom Williama Bovinga u 58. minuti.

Za izjednačenje je zabio Viktor Gyokeres u 75. minuti, a za pobjedu u 84. je zabio Sebastian Coates.

Prvo mjesto u skupini D drži Atalanta trenutno dok je Sporting na drugom mjestu.