Supersport Prva NL, 7. kolo, 22.09.2023, 16:00 h, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje

Petar Jenjić • petak, 22.09.2023.

Završena je prva utakmica sedmog kola SuperSport Prve NL u kojoj su igrali Dugopolje i Solin. Nakon 90 minuta velike borbe momčadi su podijelile bodove, bilo je 1:1...

Bruno Zdunić
46'
17
Toni Vidović
46'
25
Bruno Burčul
69'
20
Toni Ivanišević
76'

Roko Brajković
64'
5
Mladen Blažević
64'
21
Nino Majdov
78'
17
Karlo Vodanović
79'
22
Niko Đolonga
82'
Goran Granić

U prvom susretu sedmog kola SuperSport HNL-a nismo vidjeli pobjednika. Dvoboj Dugopolja i Solina završio je rezultatom 1:1, domaćinu je ovo treći, a gostu prvi remi ove sezone.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nije to bila utakmica prepuna uzbuđenja i osim perioda između 41. i 47. minuti nismo vidjeli previše šansi na obje strane. Kada se sve zbroji i oduzme, zaslužena podjela bodova.

Nakon prvih 40 minuta igre nismo vidjeli gotovo pa ništa na obje strane. Prevelikih uzbuđenja nije bilo, a onda smo u završnici prvog dijela vidjeli dva pogotka.

Prvo je u 41. minuti u vodstvo stigla domaća momčad, Ivan Šaranić je ubacio iz kornera na prvu stativu, a Dražen Bagarić glavom skrenuo u suprotni kut.

Međutim, već četiri minute kasnije, na drugoj strani, stiglo je poravnanje. Šimun Hrgović je prošao po lijevoj strani i ubacio za Ibrahima Kargba Jr. koji, kao i strijelac s druge strane, poentira glavom.

Dvostruki pokušaj domaćina početkom nastavka, prvo je glavom pucao Matej Jukić, a nakon obrane Borne Buljana i Ivan Rodić, no ponovno je obranio vratar Solina.

Odličan udarac Roka Brajkovića izvana u 69. minuti, ali obranio je Luka Ivan Lukić i odbio u korner. Dobra situacija za Dugopolje 20 minuta kasnije, pucao je Toni Ivanišević, ali od bloka odlazi pokraj gola.