Bivši igrači Cibalije napunili mrežu Vinkovčana i donijeli visoku pobjedu Zrinskom

Branimir Korać • subota, 23.09.2023.

U preostala dva današnja susreta sedmog kola SuperSport Prve NL Cibalia je visoko poražena u Vinkovcima od Zrinskog dok je Orijent kod kuće bio bolji od BSK-a...

Ljetos je nekoliko igrača Cibalije preselilo u Zrinski iz Jurjevca i već u prvom nastupu u dresu Jurjevčana protiv svog dojučerašnjeg kluba, igrali su ključne uloge.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zrinski je u Vinkovcima slavio s visokih 4:1, a tri od četiri gola djelo su bivših igrača Cibalije.

Prvi je pogodio već u četvrtoj minuti Patrick Stanić, a novi šok za domaćina stigao je u 19. minuti kada Amar Pekarić pogađa za 2:0.

Tri minute kasnije Luka Ćubel autogolom je približio Cibaliju, ali nisu domaćini uspjeli uhvatiti priključak. U završnici susreta Dominik Dogan s dva pogotka odveo je Zrinski na visokih 4:1.

Orijent je upisao vrijednu pobjedu protiv BSK-a iz Bijelog Brda, a i ovdje je strijelac bio bivši igrač Cibalije. Kada se već činilo da će susret završiti bez pogodaka, Andrija Bubnjar u 90. minuti pogodio je za pobjedu domaćina.