Supersport Prva NL, 7. kolo, 24.09.2023, 16:00 h
Croatia Zmijavci
Croatia Zmijavci 2:2 Vukovar '91

Croatia Zmijavci i dalje bez pobjede, Vukovar 1991 do boda

Petar Jenjić • nedjelja, 24.09.2023.

Odigrana je pretposljednja utakmica sedmog kola SuperSport Prve NL. Croatia Zmijavci ugostili su Vukovar 1991, a susret je završio rezultatom 1:1...

I nakon sedmog odigranog kola SuperSport Prve NL, Croatia Zmijavci ne znaju za pobjedu, a danas su pred svojim navijačima stigli do četvrtog remija. Samim time i četvrtog boda.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U goste je stigao trećeplasirani Vukovar 1991, a zanimljiv dvoboj završio je rezultatom 2:2. Gostima je ovo prvi remi ove sezone, a uz to ima i četiri pobjede i dva poraza.

Vukovarci su poveli u 28. minuti zahvaljujući pogotku Zinedinea Mustedanagića, a domaćin je deset minuta kasnije došao do poravnanja preko Tomislava Gudelja.

Golgeterski raspoloženi Gudelj donio je preokret svojoj ekipi u 51. minuti, ali gosti su ipak stigli do boda. U 73. minuti u strijelce se upisao Vanja Pelko.

U sljedećem kolu Croatia gostuje kod Solina, dok će Vukovarci biti domaćini Dubravi Tim Kabel.