Paket24 Premijer liga, Liga A, 6. kolo, 11.10.2023, 19:30 h
Sesvete 32:18 Osijek
Osijek

Osječani i dalje bez pobjede, Sesvećani vrlo uvjerljivo slavili

Mihaela Bradovski • srijeda, 11.10.2023.

U prvom susretu šestog kola skupine A Paket24 Premijer lige, Sesvećani su ugostili Osijek i upisali su vrlo uvjerljivu pobjedu 32:18...

Šesto kolo Paket24 Premijer lige otvoreno je u Sesvetama gdje je istoimeni domaćin ugostio momčad Osijeka i upisao je pobjedu 32:18. U zanimljivom dvoboju domaćin je dominirao i lako slavio.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Osječani tako i dalje ostaju u problema i bez pobjede, na kontu imaju tek dva osvojena boda dok Sesvete dolaze do četvrte pobjede.

U ovom susretu Osijek je bio u igri u prvih deset minuta nakon čega je uslijedio pad ili bolje rečeno domaćin je preuzeo kontrolu nad susretom i krenuo s odvajanjem.

Na poluvremenu je domaćin imao vodstvo 13:7, a sredinom drugog dijela došao je do dvoznamenkaste razlike i prednost je samo nastavila rasti.

Završilo je 32:18, a u pobjedničkom sastavu Filip Perić upisao je 15 obrana dok su po pet golova postigli Patrik Hršak, Davor Gavrić i Matej Ćuk.

Kod Osijeka najefikasniji Bruno Vuković s četiri gola.