KTC pao u drugom poluvremenu, Dubrava u zanimljivom dvoboju svladala Metković

Branimir Korać • ponedjeljak, 16.10.2023.

Odigrana su još dva susreta šestog kola Paket24 Premijer lige. U gostima je do pobjede stigča Bjelin Spačva, a kod kuće Dubrava...

Rukometaši Spačve odličnim drugim poluvremenom slomili su otpor domaćeg KTC-a. Slavili su s 25:17 te su ostavili Križevčane na samo sedam postignutih golova u drugom dijelu. Obrana Vinkovčana u tom razdoblju funkcionirala je izvrsno i KTC nije uspio pronaći način kako se oporaviti nakon što je počeo padati u minus.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U pobjedničkom sastavu Sandro Kolar upisao je 11 obrana, Marin Greganić postigao je osam golova, a Filip Mažurana pet. Kod poraženih po četiri gola postigli su Robert Marković i Nikola Mirosavljević.

Dubrava je slavila protiv Metkovića u susretu u kojem je svih 60 minuta bila u vodstvu. Niti jednom Metković nije uspio doći do poravnanja te je na kraju morao priznati poraz.

Dubravu su predvodili Tomislav Sladoljev s 15 obrana, Martin Tomšić s osam golova te s po šest Ivan Barbić i Marko Tkalec.

Kod Metkovića Domagoj Grizelj postigao je sedam golova, a Josip Čutura šest.